LUBJA LUGU

Tervisliku sisekliima jaoks.

Lubikrohv on õigustanud end aegade jooksul maailma eri paigus ekstreemsetes ilmastikuoludes: Kreeka saartel, Maroko kõrbekuumuses, Veneetsias kõrgveega võitlevatel hoonetel, Skandinaavia rannikualade ehitistel ning samuti ka Eestimaal nelja aasta-ajaga vahelduvas kliimas. Tänasel päevalgi on lubikrohv teadliku inimese valik, kes soovib majale pikka iga ja majaelanikele pakkuda parimat jätkusuutlikku viimistlust.

UKU lubjatoodete valikus on traditsioonilisi alus- ja viimistluskihte, kui ka eksootilise puudutusega põnevaid eritehnikate tarbeks loodud segusid. Lubi oma laia kasutusalaga- sobides nii eksterjööri kui interjööri, muuhulgas ka niiskemasse keskkonda - on väga võimalusterohke looduslik ehitusmaterjal. Neist võimalustest teemegi sel lehel juttu.

UKU tootevalikus on krohvistandardi (EN 998-1) järgi testitud lubi alus-, viimistlus  ja peenviimistluskrohvid, mis on toodetud traditsioonilise lubjaretsepti järgi- täpse sõelkõvera alusel valitud täiteainest ja kõrgekvaliteetsest sideainest (lubi kuulub kvaliteediklassi CL-90).

Veel leiab meie lubjatoodete seast krohvi kaitsmiseks lubivärvid ning spetsiaalsegusid nagu Gekolakt ehk Eesti oma Tadelakt ja lubi-stucco. Pikaajalisele renoveerimiskogemusele tuginedes on välja töötatud spetsiaalsegud müüride ladumiseks ning vuukimiseks, lisaks ka hüdraulilise lubjaga spetsiaalsed soklikrohvid. 

Kõikide oma segude tootmiseks vajalik elektrienergia tuleb taastuvenergiast-päikesepargist tootmishoone katusel. Nii tooraine kui ka valmistoodang läbivad kvaliteedikontrolli, et pakkuda kasutajatele stabiilset ja standardile vastavat toodet. Meie siht on pakkuda võimalikult väikese ökoloogilise jalajäljega tooteid ning usume, et heade omadustega lubikrohvid on tänapäeva ehitusmaastikul suurepäraseks alternatiiviks tsementkrohvidele.

Lubivärv

Tera suurus: 0-0,2 mm
Värvus: Valge
Kulu: 200-400g, oleneb kihi paksusest ja aluspinna tasasusest
Saadaval kuivseguna. 
Pakendid: 10 kg kott

Kattev kergelt ‘pilvise’ efektiga traditsioonidest kantud värv-sobib nii iseseisvaks värvikihiks kui ka  krohvi kaitseks.
Imavate aluspindade - savi-, lubi- jt krohvitud pindade, kipsplaadi, puidu jms viimistlemiseks.

Tootejuhend

10 / 01 / 2020

Praktika võrus

19 / 12 / 2019

Lahtiolek pühadel