UKU TIIM

Kõik teadmised ja kogemused, mis aastate jooksul kogutud, on UKU meistrid rakendanud parimate ehitussegude arendusse.
Pidev soov täieneda ning ajaga kaasas käia on UKU tiimi edasiviiv jõud, samal ajal pidades silmas ka meie oma saviehituskultuuri – sest Eesti saviehituspärand on unikaalne.
UKU tiim töötab iga päev selle nimel, et ajaloolisi ehitusmaterjale au sees hoida. Iga uue tootega teeme kummarduse mõnda maailma otsa kaugetele meistritele, kes looduslikel sideainetel põhinevate segudega on põlvest-põlve meisterlikult töötanud ja virtuoossuse saavutanud

Marko Kikas

Tegevjuht

Isalt ja vanaisalt päritud teadmised ja kogemused saviehitusest ning rohketelt inspiratsioonireisidelt kogutu on Markol õnnestunud pista oma ettevõttesse. Marko on visionäär, kes on loonud savipinnasest eduka ettevõtte – Saviukumaja.

+372 5660 0811
marko@uku.eu

Triin Eensaar

Müügijuht

Triin vastab juba esimesest päevast aktiivselt kirjadele ning tegeleb müügiga. Triin on sportlik, aktiivne ja alati valmis tundmatusse sööstma. Alati julge mugavustsoonist välja minema. Triin tuleb ja teeb ära, mitte ei vaata ringi käed taskus.

+372 5650 5505
info@uku.eu

Küllike Kikas

Assistent

Küllike on ametis paljude igapäeva küsimuste lahendamisega. Lisaks hoiab ta kogu dokumendimajanduse korras ja haldab UKU personali.

kyllike@uku.eu

Indrek Kerbo

Disainer / Turundaja

Käsikäes turundusega tegeleb Indrek igapäeva küsimuste ja teiste väga mitmekülgsete teemadega. Indrek on alati valmis rääkima Saviukumaja toodetest ning nõustama ja abistama neid, kes soovivad oma elamist renoveerida või planeerivad uut kodu.

+372 5304 0157
indrek@uku.eu

Maksim Matt

Meister

UKU brändi näidiste meister. Perfektsionist, kelle käe all toormaterjalist valmivad elegantsed ja elu täis ilusad näidised. Maksim leiab igapäeva toimetuste juures aja, et tutvustada klientidele tooteid ning näidata ka nende paigaldamise nippe.

Siim Habo

Lao spetsialist

Siim vastutab lao korrashoiu ja efektiivse toimimise eest. Pakendab ja saadab välja kaupa ning tegeleb inventuuridega.

Joel Paabut

Tootmise spetsialist

Joel on pühendunud tootmisele. Just tema käe all valmib suurem hulk UKU segusid.