Tadelakt

Tadelakt on elegantne viimistluskrohv, mis loob sileda vett hülgava pinna ja võimaldab krohvida vuugivabalt terve seina ja on suurepärane alternatiiv tavalistele keraamilistele plaatidele.

Tadelakt sobib kasutamiseks vannitubades ja duššinurkades ning on populaarne ka elutubades ja kontorites. Tadelakt on hea valik ka dekoratiivsete elementidena nagu potid, kausid, kerad, riiulid vannitoas või köögis jne.

Tera suurus: 0-1 mm
Kulu: 5 kg/m*olenevalt kihi paksusest ja aluspinna tasasusest
Värvus: Valge
Saadaval kuivseguna. 
Pakendid: 2,5 kg ämber, 10 kg ämber, 20 kg ämber

Tootejuhend
Paigaldusvideo - valge
Paigaldusvideo - pigmendiga

Tadelakt on 100% looduslik dekoratiivne lubi-viimistluskrohv, mis on inspireeritud Marokost. UKU Tadelakt on innovaatiline Eesti toode, mis järgib tuhandete aastate vanuseid eksootilisi traditsioone. Selle tootmiseks on kasutatud päikeseenergiat ja piirkondlikke looduslikke materjale.

Tadelaktiga kaetud erilise läikega siidjas pind peidab endas looduskivi tugevust. Pind on vett hülgav ja vuugivaba, tänu millele sobib see ka niiskete ruumide, dušinurkade, vannide ja valamute viimistlemiseks. Tadelakt järgib aluspinna reljeefsust, mis võimaldab luua ka kumeraid pindasid, katta nišše ja eenduvaid vorme.
Ta on kreemvalget tooni kuiv krohvisegu, mille kasutamiseks on vaja lisada vaid vett. Värvimuldade lisamine annab võimaluse luua lõputu valiku toone.

Vett hülgava pinna saamiseks tuleb kasutada traditsioonilisi Tadelakti töövõtteid ja -vahendeid – poleerimiskivi, oliiviõliseepi ja pühendumist. Tulemuseks on eksklusiivne ja kordumatu pind.