Looduslikud ehitus- ja viimistlus-materjalid rõõmustavad su kliente ning rikastavad valikut

Looduslike viimistlustoodete ja ehitusmaterjalide kasutamine on kasvav trend kogu maailmas. Tervislikud ja kauni välimusega loodustooted on ihaldatud kaup, millest soovib osa saada järjest enam koduomanikke.

Usume jätkusuutlikkusse ellu. Hoiame elus 10 000 aastat vanu ehitusvõtteid, lisame neile tänapäevased võimalused ja kanname edasi uutele põlvedele.

Toodame Põlvamaa metsade vahel, imekaunis Mooste mõisas, maailma parima kvaliteediga savi- ja lubjapõhiseid viimistlusvahendeid. Elame ja hingame seda, mida armastusega teeme.

7 viisi, kuidas saad kasu meiega koostööst

Tervise- ja keskkonnasõbralikkus - uus norm

Tõeline jätkusuutlikkus on meile väga tähtis. Usume, et iga ettevõte, kes tahab ka tulevikus tegija olla, mõtleb juba täna oma tegevuse tervise- ja keskkonnasõbralikkusele ning ökoloogilisele jalajäljele.

Kui oled edasimüüja või kasutad meie materjale oma klientide kodudes, teed meie toodetega keskkonnateadliku valiku, millest võidavad kõik

UKU luksuslike ja jätkusuutlike toodetega avad uksed teadlikumale kliendile ning panustad seeläbi puhtama keskkonna loomisele.

Meie tooted ei sisalda toksilisi aineid ja lenduvaid orgaanilisi ühendeid, nendega viimistletud ruumis on alati tervislik ja puhas õhk.

Lisaks sellele, et meie tooted mõjuvad tervisele hästi, on ka nende tootmine keskkonnasõbralik – kasutame selleks üksnes päikeseenergiat ning 100% puhast ja naturaalset toorainet. Kui võrrelda meie toodete energiakulu tsemendi ja kipsi baasil viimistlusmaterjalide tootmisega, on see sisuliselt olematu.

Kõik meie tooted on taaskasutatavad, komposteeritavad ja savikrohvid isegi korduvkasutatavad.

Kõrgeim kvaliteet

Kui sinu klient küsib sult kõrgeima kvaliteediga viimistlusmaterjale, võid talle julgelt UKU tooteid pakkuda. Me ei tee kvaliteedi arvelt ühtegi järeleandmist. 

Kõik meie viimistlusmaterjalid on vastupidavad ja kestavad kaua. Need on vaja lihtsalt korrektselt paigaldada, milleks saab meilt igakülgset nõu ja abi. 

Kõik UKU krohvisegud on sertifitseeritud.

Savikrohvid on testitud Saksamaa kvaliteedistandardi (DIN 18947:2013) põhjal ja kvalifitseeruvad kõrgeimasse tugevusklassi S II. UKU lubikrohvid vastavad standardile EN 998-1.

Meie tooteid on põhjalikult testitud erinevates ülikoolides nii Eestis kui ka mujal. Rootsi Kuninglik Tehnoloogia Instituut uuris näiteks meie toodete antibakteriaalseid omadusi, mille põhjal võib julgelt öelda, et meie viimistlusmaterjalid sobivad suurepäraselt ka haiglatesse. 

Ülikoolidega tehtav koostöö hõlmab ka tudengite juhendamist nende lõputööde elluviimisel. Aitame teaduslikult uurida looduslike ehitusmaterjalide omadusi ja oleme osalenud rohkem kui kahekümnes looduslike materjalide uurimisprojektis üle maailma.

Tooted nii sise- kui välitingimustesse

UKU valiku hulgast leiad tooted nii sise- kui ka välitingimustesse, nii eluruumidesse kui ka ärihoonetesse. 
Need sobivad nii ajalooliste ehitiste restaureerimiseks kui ka uute majade viimistlemiseks.

UKU eksperdid pakuvad välja sobiva paigaldussüsteemi ja nõustavad kõige muu osas. 

Meie värvidel ja viimistlusmaterjalidel on lai toonide ja pinnastruktuuride valik, leidub siledaid ja struktuurseid, moodsaid ja ajaloolisi.

Rätseplahendused

Usume, et iga projekti jaoks on olemas naturaalne ja ilus lahendus. Kui sina või su klient meie valikust sobivat toodet ei leia, anna meile teada ja me töötame välja täpselt õige materjali või tooni.

Kirjelda meile oma ettevõtmist ja me kohandame selleks vastavad viimistluslahendused. Oleme väga paindlikud ja rõõmustame õnnestunud lahenduse üle koos sinuga. Konsulteerime sind projekti algusest lõpuni ja pakume soovi korral järelvalvet kohapeal.

Tugi ja oskusteave

Kui sul pole piisavalt kogemusi looduslike viimistlusmaterjalide kasutamisega, jagame sinuga kõiki oma teadmisi ja infot parimate paigaldusmeetodite kohta.

Põhjalikud koolitused

Pakume regulaarset väljaõpet ja koolitusi nii harrastajatele kui ka kogenud meistritele.

Vajadusel tuleme otse objektile, kutsu ainult! Paneme kokku just sinu meeskonnale sobiva koolituse, mis parandab teie oskusi ja asjatundlikkust veelgi.

Leiame sobiva paigaldaja

Suuremate projektide korral tuleme ka paigaldusel appi või pakume järelvalveteenust. 

Meil on olemas parimate professionaalsete paigaldajate võrgustik, kelle hulgast leiame kogenud meistri, kes sinu projektile kõige paremini sobib, ükskõik millises riigis see asub.

Näidised

Selleks, et saaksid materjalist õige pildi ette, soovitame tellida meilt väikepakendis tootenäidise. Krohvid ja värvid on saadaval 1kg või 2,5kg pakendites.

Kui soovid, saadame värvi- või viimistlussegu näidise Fermacelli kipsplaadile (205×275 või 360×495 mm) kantuna. Plaadi peale viimistletud näidiseid saab kasutada ilusa ja omanäolise dekoratsioonielemendina ka sisekujunduses.

Kuidas näidiseid tellida?

Näidise tellimiseks saada palun kiri aadressil info@uku.eu. Kirjelda millise materjali näidist sa soovid ja meie saadame sulle paari tööpäeva jooksul pakkumise vastu.

Tee meiega koostööd

Kui usud, et tulevik kuulub looduslikele materjalidele, mille kasutama õppimine annab sulle varajase eelise garantii, siis räägi meile endast. Meile väga meeldib toredate inimestega suhelda ja nendega oma parimaid teadmisi jagada.

Kui oled paigaldaja, arhitekt või sisearhitekt, esindad sisustus- või ehituspoodi, siis võta meiega kindlasti ühendust ja täienda oma sortimenti UKU toodetega. Me lubame, et sinu kliente rõõmustab see väga.

Ootame sinu kõnet või kirja ka siis, kui soovid meie toetusel ja abil püsti panna oma tootmise. Looduslikud toormaterjalid on saadaval igal pool maailmas, seetõttu on mõistlik toota kohapeal. Aitame tootmise vastavalt sinu piirkonna ja toormaterjali eripäradele üles seada.

Meil on rahulolevaid kliente ja koostööpartnereid rohkem kui 30 riigist. Nad hindavad meie toodete erakordselt kõrget kvaliteeti ja meie meeskonna põhjalikke ja professionaalseid teadmisi. 

Tule, saa neist osa!

Kirjuta meile

Triin Eensaar

Müügijuht