Miks valida UKU lubjatooted?

Lubikrohv on õigustanud end aegade jooksul maailma eri paigus ekstreemsetes ilmastikuoludes: Kreeka saartel, Maroko kõrbekuumuses, Veneetsias kõrgveega võitlevatel hoonetel, Skandinaavia rannikualade ehitistel ning samuti ka Eestimaal nelja aasta-ajaga vahelduvas kliimas.
Tänasel päevalgi on lubikrohv ja lubivärv teadliku inimese valik, kes soovib majale pikka iga ja majaelanikele pakkuda parimat jätkusuutlikku viimistlust.

Lubivärv on hea katvusega matt värv, mis lisab siledatele pindadele isikupära, jättes pinnale kerge tekstuuri. Looduslikult valget lubivärvi saab toonida laia valiku värvimuldadega. Sobib ideaalselt nii ajalooliste kui ka moodsate  ehitiste värvimiseks sise- ja välitingimustes.

Previous
Next
Previous
Next

Lubi stucco on läikepahtel, millega saab luua peaaegu peeglisarnase sileda pinna. Värvimuldadega segades on võimalus luua lõputu valik erinevaid toone. Lubi läikepahtlit kasutatakse peamiselt lubikrohvide ja teiste mineraalkrohvide viimistlemiseks siseruumides, sealhulgas niisketes ruumides, nagu vannituba või duširuum.

Lubi marmorino on satiinse looduskivi ja marmorit jäljendava pinnaga viimistluspahtel, mis loob ruumi esteetiliselt kauni atmosfääri. Selle naturaalset valget värvi saab toonida kõigi lubjapüsivate looduslike pigmentidega. Lubi marmorino sobib kasutamiseks siseruumides, sealhulgas niisketes ruumides.

Previous
Next

Tadelakt on elegantne lubi-viimistluskrohv, mis loob sileda vetthülgava pinna ja võimaldab krohvida vuugivabalt terve seina, olles suurepärane alternatiiv keraamilistele plaatidele. Tadelaktiga kaetud erilise läikega siidjas pind peidab endas looduskivi tugevust ning on veekindel, sobides ka otse veega kokku puutuvate pindade viimistlemiseks.

UKU marmor lubikrohvid on väga hea nakkuvuse ja pinnatugevusega ning sobivad seetõttu hästi ka kõige nõudlikematele pindadele. Valikus on kaks eri tooni, mõlemad kahes fraktsioonis, nii peenem kui ka jämedam. Marmor lubikrohvi saab toonida looduslike savikrohvide ja värvimuldadega. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.

Previous
Next
Previous
Next

Lubi viimistluskrohv on hästi tuntud viimistlusmaterjal ning tark valik parema sisekliima loomiseks ja konstruktsioonide tulekindlamaks muutmiseks. Lubi viimistluskrohv sobib suurepäraselt nii fassaadidele kui ka interjööri, sealhulgas niisketesse ruumidesse.

Lubi aluskrohvi kasutatakse krohvimiseks täitekihina või robustse struktuuriga viimistluskihina. Lubi aluskrohvi kasutatakse sageli vana lubikrohvi parandamiseks ning telliste või kivide ladumiseks. Sobib mitmesuguste pindade krohvimiseks nii välis- kui ka sisetingimustes, sealhulgas vannitubades.

Previous
Next
Previous
Next

Hüdrauliline lubikrohv sobib kasutamiseks erinevatel aluspindadel, mille omadused ning niiskusrežiim nõuavad hüdrauliliste omadustega segu (näiteks maakivi vundament, soklid). UKU hüdraulilised krohvisegud on 100% looduslikud ning loodud inspireerituna vanadest traditsioonidest.