Lubivärv

Lubivärv on hea katvusega matt värv, mis lisab siledatele pindadele isikupära, jättes pinnale kerge tekstuuri. Looduslikult valget lubivärvi saab toonida laia valiku värvimuldadega. Sobib ideaalselt nii ajalooliste kui ka moodsate  ehitiste värvimiseks sise- ja välitingimustes.

Lubivärv on suurepärane valik neile, kes otsivad looduslikku, jätkusuutlikku ja pikaajalist värvi, mis on ka esteetiliselt pilkupüüdev.

Lubivärv on valmistatud looduslikest materjalidest, mis teeb sellest ohutu ja keskkonnasõbraliku värvi

Lubivärv on lõhnavaba, ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid ega sünteetilisi liim- ja säilitusaineid. Seda saab kasutada kõikjal majas, lisaks seintele ja lagedele ka vannitoas, köögis, küttekolletel ja fassaadidel.

Lubivärv ei takista aluspinna veeaurusiduvust ning seda on lihtne paigaldada. Värvitud pind jääb matt ega peegelda valgust. Täieliku katvuse saavutab juba kahe kihiga, pintsliga pealekandmisel loob see pinnale ilusa pilvise efekti.

Sobivad aluspinnad: krohv (lubikrohv, mineraalkrohvid), kivi (tellis, struktuurne betoon), ehitusplokk (Bauroc, Fibo, Columbia), kipsplaat (Knauf, Fermacell).

Värvus: valge, võimalik toonida värvimuldadega
Tera suurus: 0–0,2 mm
Kulu: 0,2 kg/m2 kahes kihis
Pakend: 1 kg ämber, 5 kg ämber, 10 kg ämber

Kuidas tellida?

Selleks, et saaksime aidata sul sinu projekti jaoks parima toote välja valida, saada meile palun järgmine info:

Kui asud Põhja-Eestis siis külasta meie salongi Tallinnas Peetri tee 2 või kirjuta aadressil tallinn@uku.eu.

Kui oled Lõuna-Eestis, siis astu läbi Mooste mõisa kompleksist Mõisahoovi tee 5 või kirjuta aadressil info@uku.eu