Pilliroog ja paju - ideaalsed krohvi alla või aeda!

Pilliroomatti toodetakse kaheks erinevaks otstarbeks – krohvialuseks matiks (hõre matt) ja kasutamiseks sisekujunduses ning aias (tihe matt). Roomatt on keskkonnasõbralik. Seda saab paigaldada nii puidule (palk, laudis) kui ka kiviseintele.

Previous
Next

HÕRE
PILLIROOMATT

Hõre pilliroomatt on alusmatt krohvi jaoks, mida valmistatakse naturaalsest pilliroost.  Rookõrred õmmeldakse paralleelselt kokku peenikese roostevaba traadiga.

Hõre roomatt on sobilik kasutamiseks krohvi alusmaterjalina nii siseruumis (seinad, laed), kui ka väljas (seinad). Roomatte võib kasutada tasasel või konarlikul massiivseinal, tahutud palkseinal, samuti laudisega karkass-seinal.

Hõre pilliroomatt krohvimiseks 10m²/rull (1,6 x 6,25m)

PILLIROOPLAAT

Pillirooplaat on kokkupressitud roog, mis on punutud tsinktraadiga. Rooplaadi mõõtmed on 200x60cm, paksusega 5 cm ning 2,5 cm. Rooplaati toodame kaheks erinevaks otstarbeks – krohvialuseks plaadiks ja kasutamiseks sisekujunduses ehk nn. dekoratiivplaat, mis valmistatakse parima kvaliteediga pilliroost.

Rooplaat materjalina on keskkonnasõbralik ning on olnud ehituses kasutusel juba sajandeid.

Rooplaat 1,2m²/plaat, 2,5cm paksus (0,6 x 2m)
Rooplaat 1,2m²/plaat, 5cm paksus (0,6 x 2m)

Previous
Next
Previous
Next

TIHE
PILLIROOMATT

Tihedat roomatti kasutatakse põhiliselt piirdeaiana, samuti on sellega võimalik katta ka lihtkonstruktsiooniga ehitisi. Veel kasutatakse roomatti sisekujunduses dekoratiivelemendina. Roomatt on keskkonnasõbralik. Seda saab paigaldada nii puidule (palk, laudis) kui ka kiviseintele.

Roomatt (tihe) dekoratiivne 6,25m²/rull (1 x 6,25m)
Roomatt (tihe) dekoratiivne 10m²/rull (1,6 x 6,25m)
Roomatt (tihe) dekoratiivne 12,5m²/rull (2 x 6,25m)

PAJUVITSAMATT

Pajuvitsamatti kasutatakse põhiliselt piirdeaiana, samuti on sellega võimalik katta ka lihtkonstruktsiooniga ehitisi. Veel kasutatakse pajuvitsamatti sisekujunduses dekoratiivelemendina. Pajuvitsamatt on keskkonnasõbralik. Seda saab paigaldada nii puidule (palk, laudis) kui ka kiviseintele.

Pajuvitsamatt on ühekordne ja punutud roostevaba peenikese traadiga.

Mõõdud

Pajuvitsamatt (tihe) dekoratiivne 3m²/rull (1 x 3m)
Pajuvitsamatt (tihe) dekoratiivne 4,5m²/rull (1,5 x 3m)
Pajuvitsamatt (tihe) dekoratiivne 6m²/rull (2 x 3m)

Previous
Next