Saviplaat

Saviplaat on kiire seinalahendus, millega hoiad kokku aega, mis kulub aluskrohvi kuivamisele. Saviplaadid on väärtustatud nende tugevuse ja savi kasulike omaduste poolest.

Savi ehitusplaadid sobivad ideaalselt siseehitustöödeks. Need sobivad siseseinte katmiseks, kergeteks vaheseinteks, puitpost- ja talakonstruktsioonide katmiseks ja ka lagede katmiseks.

Saviplaat sobib nii uute hoonete projektidesse kui ka olemasolevate hoonete renoveerimiseks.

Mõõdud

Massiivplaat
16 mm 1250 x 625mm [0,781m²] – 23kg/m²
22 mm 1250 x 625mm [0,781m²] – 32kg/m²

Tooteleht

Fermacell

Kipskiudplaat sisaldab kipsi ja vanapaberit. Need kaks looduslikku materjali segatakse ühtlaseks seguks ja lisatakse vesi (ilma sideaineteta), pressitakse kõrgsurve all stabiilne ja lõhnavaba ehitusplaat. Kuivatatakse ja lõigatakse vajalikku mõõtu (maailma suurimad plaadimõõdud on 2.54 x 6 m).

Eelised

Kipskiudplaat on vastupidav mehaanilistele löökidele, tulekindel (A2 EN 13501-1 st. alates 30min.), heliisoleeriv, niiskuskindel, kandetarindi ja jäikusplaat. Kõik need omadused on ÜHES plaadis uusehitistele, kui ka renoveeritavatele hoonetele.

FERMACELLi õhemad konstruktsiooni lahendused suurendavad hoonete kasutatavat pindala. Niiskuskindlus on ka Rootsis kontrollitud ja väljastatud SITAC tunnustus.  Fermacell kipskiudplaat on kontrollitud   ECO INSTITUT  ja IBR-i (Rosenheimi Ehitusbioloogia Instituut) poolt. Seega on tõestatud inimese tervisele ohutu toode nimetus.

Tooteleht

Puitkiudplaat

Puitkiud plaati kasutatakse sammumüra summutamiseks põrandate valmistamisel, seina-, lae- ja katuseisolatsioonina või ehitiste juures sise- ja/või välisvoodrina; samuti soojus- ja heliisolatsioonina. Mooduli igas küljes on tapp-kinnitused. Paigaldatakse karkassiga risti.

Mõõdud – 600 x1800 mm (tapiga)
Paksused – 25 ja 50 mm
Tapp-kinnitustega

Omadused

100 % naturaalne puitkiud
soojust salvestav
lisab helikindlust
võimalik üle krohvida
tagab hoone niiskusvahetuse
ei teki külmasildasid
väldib soojustuskihi märgumist
lai kasutusvaldkond nii sise- kui välisehitustöödel
universaalne tapp-ühenduse süsteem

Tooteleht