Lubi marmorino

Lubi marmorino on satiinse looduskivi ja marmorit jäljendava pinnaga viimistluspahtel, mis loob ruumi esteetiliselt kauni atmosfääri. Selle naturaalset valget värvi saab toonida kõigi lubjapüsivate looduslike pigmentidega. Lubi marmorino sobib kasutamiseks siseruumides, sealhulgas niisketes ruumides.

Juba Vana-Roomas tuntud viimistluspahtel on toodetud kõrgekvaliteetsest looduslikust toorainest ning on pritsmekindel ja vetthülgav, sobides oma tugevuselt kasutamiseks ka väga nõudlikes tingimustes.

Rooma ajastust pärit marmorino sai eriti populaarseks renessansiperioodil, kus esteetilised nõuded polnud valikulised, vaid vajalikud

Marmorinot kasutatakse sageli hotellitubade, kontorite, luksuslike vannitubade ja saunade viimistlemiseks, olles elegantne, tugev ja vastupidav materjal. Marmorinol on erinevad viimistlusvõimalused: satiin-matt või läikiv.

Marmorino jäljendab aluspinna reljeefsust, mis võimaldab viimistleda ka kumeraid pindasid, katta nišše ja eenduvaid vorme. Lubi marmorinoga viimistletud pinnad on kergesti hooldatavad ja pikaealised.

Sobivad aluspinnad:
Kipsplaat (Knauf, Fermacell) lauspahteldatud.
Krohvipinnad (lubikrohv, mineraalkrohvid)

Värvus: valge, võimalik toonida värvimuldadega
Tera suurus: 0–0,5mm
Kulu: 1-1,5kg/m²
Pakend: 1kg ämber, 5kg ämber, 10kg ämber

Kuidas tellida?

Selleks, et saaksime aidata sul sinu projekti jaoks parima toote välja valida, saada meile palun järgmine info:

Kui asud Põhja-Eestis siis külasta meie salongi Tallinnas Peetri tee 2 või kirjuta aadressil tallinn@uku.eu.

Kui oled Lõuna-Eestis, siis astu läbi Mooste mõisa kompleksist Mõisahoovi tee 5 või kirjuta aadressil info@uku.eu