Savi marmorino

Savi marmorino pahtel on keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik valik sisekujunduses. Juba paari õhukese kihiga on võimalik saavutada matt või satiinse läikega viimistlus.

Marmorino pahtel on tehtud kõrgekvaliteetsetest kohalikest mineraalsetest materjalidest, mis on mittetoksilised ja ohutud nii keskkonnale kui ka inimeste tervisele ja selle valmistamiseks on inspiratsiooni saadud ajaloolisest luksuslikust Veneetsia meistrite poolt väljatöötatud marmorit ja looduslikku kivi imiteerivast viimistlustehnikast.

UKU savi marmorino on satiinse looduskivi ja marmorit jäljendava pinnaga viimistluspahtel, mis loob ruumi esteetiliselt kauni atmosfääri

Savi Marmorino on antibakteriaalne ning hallituse teket pärssiv viimistluspahtel, mis sobib allergikutele, on antistaatiline, vaba kahjulikest saasteainetest ja lenduvatest orgaanilistest ühenditest (VOC).

UKU Savi Marmorino on väga hea pinnatugevuse ja nakkuvusega. Lisaks on see hingav materjal, mis reguleerib ruumi niiskustaset, aidates säilitada tervislikku keskkonda.

Sobivad aluspinnad: Sobib kõikidele imavatele krohvi- ja pahtlipindadele kuivades siseruumides.

Värvus: valge, lumivalge, oranž, hall, sirel, kollane, punane, sinine, beež, karamell
Tera suurus: 0–0,5mm
Kulu: 800-1000g/m2
Pakend: 1kg ämber, 5kg ämber, 10kg ämber

Kuidas tellida?

Selleks, et saaksime aidata sul sinu projekti jaoks parima toote välja valida, saada meile palun järgmine info:

Kui asud Põhja-Eestis siis külasta meie salongi Tallinnas Peetri tee 2 või kirjuta aadressil tallinn@uku.eu.

Kui oled Lõuna-Eestis, siis astu läbi Mooste mõisa kompleksist Mõisahoovi tee 5 või kirjuta aadressil info@uku.eu