Savivärv on sametiselt matt ja kergelt struktuurne looduslik värv. Rikkaliku toonivaliku oleme loonud erinevat värvi savisid kombineerides. Segades savivärve omavahel või lisades värvimuldasid, saab ise luua uusi meelepäraseid toone.

UKU savi marmorino on satiinse looduskivi ja marmorit jäljendava pinnaga viimistluspahtel luues ruumi esteetiliselt kauni atmosfääri. Juba paari õhukese kihiga on võimalik saavutada matt või satiinse läikega viimistlus.

Savi stucco on veneetsialikult varjunditerohke imeõhuke viimistluspahtel , mis võimaldab luua kristalselt läikivaid või siidiselt matte pindasid. Vastavalt tehnikale jääb tulemus peegelsile või mitmekülgse mustriga. 

Savi dekoratiivkrohvides oleme tooni saavutamiseks kasutanud eri värvi savisid. Mahedad ja soojad savitoonid loovad hubase miljöö nii ajaloolisesse kui ka moodsasse interjööri. Iga toon on saadaval kahes erinevas fraktsioonis, andes võimaluse valida meelepärasem tekstuur.

Savi viimistluskrohvi kasutatakse aluskrohvitud pinna ebatasasuste täitmiseks ja tasandamiseks ning struktuurse lõppviimistluse saavutamiseks. Seda võib kasutada ka aluskrohvina pindadel, kus krohvi paksus peab jääma minimaalseks. Sobib erinevate pindade krohvimiseks kuivades siseruumides.

Savi aluskrohv on savikrohv, mida kasutatakse aluspindade tasandamiseks ja täitmiseks ning krohvikihi kasvatamiseks. Savi aluskrohvi saab jätta soovi korral lõppviimistluseks, mida iseloomustab jäme pinnastruktuur ja kaunis tumepunane toon.

Ahjusegu on mõeldud tulekollete väliskestade (ahjud, kaminad, pliidid), korstnate, soemüüride ning lesode ladumiseks ja parandustööde tegemiseks sisetingimustes. Sobib nii toorsavitelliste ja põletatud telliste ladumiseks kui ka potikivide täiteks.

Toorsavitellis ehk kokkusurutud saviplokk on pressitud toorsavist tellis, mis on põletamata. (CEB – compressed earth block) Põletamata toorsavist tellised on savist ja liivast vormitud ehituskivid, mis sobivad kasutamiseks nii kandvate kui ka mittekandvate seinte ehitamiseks.

Tampsavi on savisegu, mida kasutatakse massiivsete seinte ehitamiseks ja savimajade suuremateks parandustöödeks. Tampimise protsess jätab seina pinnale näha iseloomulikud horisontaalsed triibud, mis on sisekujunduses ainulaadsed ja pilkupüüdvad.

Cob savisegu on välja töötatud tugevat savipinnast matkides, sellest on võimalik ehitada maju, valmistada ehitusplokke või kasutada krohvipinnal, et luua kumeraid vorme ja nurkasid. Cob segu sobib hästi ka savimajade renoveerimiseks ja savipõrandate ehituseks.

Savi nakkesegu kasutatakse saviseinte renoveerimistöödel. Saviseina taastamisel kaetakse kogu pind vahetult enne krohvimist või täitmist õhukese nakkesegu kihiga. See tagab pinna ja täite vahel ideaalse nakkuvuse.