SAVI ALUSKROHV

Savi aluskrohv on savikrohv mida kasutatakse aluspindade tasandamiseks ja täitmiseks ning krohvikihi kasvatamiseks. Savi aluskrohvi saab kasutada soovi korral viimistluskihina, mis jätab hõõrutiga viimistledes jämeda pinnastruktuuri.

Tera suurus: 0-4mm
Värvus: Tumepunane
Maksimaalne kihi paksus: 15mm (ühes kihis)
Materjali kulu: 17kg/m² (10mm kiht)
Pakendid: 25kg kott, 500kg Bigbag, 1000kg Bigbag

Tootejuhend
Paigaldusvideo – paigaldus pritsiga
Paigaldusvideo – paigaldus kelluga

UKU savi aluskrohvi tumepunane toon pärineb Euroopa parimast savist, mis pärineb Lätist. Oma segus kasutame mitmesuguseid erinevaid liivasid ja kiulise lisandina kanepiluud, mis pärineb kanepitaime vartest. Kanepiluu seob suurepäraselt niiskust ning annab segule juurde tugevust.

Savi aluskrohv on toodetud päikeseenergiaga ning on taaskasutatav looduslik materjal. UKU Savi aluskrohv on väga hea nakkuvuse ja pinnatugevusega ning sellega on võimalus kujundada kumeraid nurki ja erinevaid vorme.

Savi aluskrohv sobib väga paljude erinevate aluspindade krohvimiseks sisetingimustes. Aluspinnaks sobivad muuhulgas näiteks puit, kivi, tellis, savikrohv, lubikrohv, mineraalkrohvid, roomatt, rooplaat, põhusein, Bauroc-, Fibo-, Columbia blokk jne.

UKU savi aluskrohvi kvaliteedi tagab Saksa kvaliteedistandard (DIN 18947:2013) ning sellekohaselt kvalifitseerub ta kõrgeimasse tugevusklassi S ll.