Kontakt

UKU Tallinn

Külasta UKU esindust Tallinnas.
Sisenemine veski ja kohviku vahelisest uksest

Lahtiolekuajad
E-R: 10.00 – 16.00 (muul ajal kokkuleppel)

UKU Mooste

Külasta UKU esindust Moostes.
Sisenemine maja eest, parkimisplatsi poolsest küljest.

Lahtiolekuajad
E-R: 08.00 – 17.00

UKU tiim

Kõik teadmised ja kogemused, mis aastate jooksul kogutud, on UKU meistrid rakendanud parimate ehitussegude arendusse.
Pidev soov täieneda ning ajaga kaasas käia on UKU tiimi edasiviiv jõud, samal ajal pidades silmas ka meie oma saviehituskultuuri – sest Eesti saviehituspärand on unikaalne.

UKU tiim töötab iga päev selle nimel, et ajaloolisi ehitusmaterjale au sees hoida. Iga uue tootega teeme kummarduse mõnda maailma otsa kaugetele meistritele, kes looduslikel sideainetel põhinevate segudega on põlvest-põlve meisterlikult töötanud ja virtuoossuse saavutanud

Marko Kikas

Asutaja

Isalt ja vanaisalt päritud teadmised ja kogemused saviehitusest ning rohketelt inspiratsioonireisidelt kogutu on Markol õnnestunud pista oma ettevõttesse. Marko on visionäär, kes on loonud savipinnasest eduka ettevõtte – Saviukumaja.

Triin Eensaar

Müügijuht

Triin vastab juba esimesest päevast aktiivselt kirjadele ning tegeleb müügiga. Triin on sportlik, aktiivne ja alati valmis tundmatusse sööstma. Alati julge mugavustsoonist välja minema. Triin tuleb ja teeb ära, mitte ei vaata ringi käed taskus.

Küllike Kikas

Assistent

Küllike on pidevalt tegevuses. Ta on ametis paljude igapäeva küsimuste lahendamisetega ja hoiab kogu UKU tegevusel silma peal. Lisaks hoiab ta kogu dokumendimajanduse korras ja haldab UKU personali

Indrek Kerbo

Turundusjuht

Käsikäes turundusega tegeleb Indrek igapäeva küsimuste ja teiste väga mitmekülgsete teemadega. Indrek on alati valmis rääkima Saviukumaja toodetest ning nõustama ja abistama neid, kes soovivad oma elamist renoveerida või planeerivad uut kodu.

Maksim Matt

Meister

UKU brändi näidiste meister. Perfektsionist, kelle käe all toormaterjalist valmivad elegantsed ja elu täis ilusad näidised. Maksim leiab igapäeva toimetuste juures aja, et tutvustada klientidele tooteid ning näidata ka nende paigaldamise nippe.

Joel Paabut

Tootmise spetsialist

Joel on pühendunud tootmisele. Just tema käe all valmib suurem hulk UKU segusid.