Savivärv

Savivärv on sametiselt matt ja kergelt struktuurne looduslik värv. Rikkaliku toonivaliku oleme loonud erinevat värvi savisid kombineerides. Segades savivärve omavahel või lisades värvimuldasid, saab ise luua uusi meelepäraseid toone.

UKU savivärvid on keskkonnasõbralikud ja 100% looduslikud, ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid ega sünteetilisi säilitusaineid ning on lõhnavabad. Kreemjas savivärv on hea katvusega ning lisab isikupära ka siledatele pindadele, jättes pinnale kerge struktuuri.

Oma esteetilise atraktiivsuse poolest on UKU savivärvil omanäoline ja ainulaadne tekstuur, mis annab seintele ja pindadele sooja ja maalähedase ilme

Savivärvi on lihtne paigaldada, see sobib seinte ja lagede katmiseks kuivades ruumides ning ka ahjude, kaminate ja pliitide viimistlemiseks. Savivärviga kaetud pinnad on matid ja pastelsed ning ei peegelda valgust. Savivärv ei takista aluspinna veeaurusiduvust.

UKU savivärv on mitmekülgne ja jätkusuutlik toode, mis pakub mitmeid eeliseid nii keskkonnale kui ka inimeste tervisele. Savivärvi ainulaadsed omadused muudavad selle ideaalseks valikuks neile, kes soovivad luua ilusat, tervislikku ja keskkonnasõbralikku eluruumi.

Sobivad aluspinnad: krohv (savikrohv, lubikrohv, mineraalkrohvid), kivi (tellis, struktuurne betoon), ehitusplokk (Bauroc, Fibo, Columbia), kipsplaat (Knauf, Fermacell).

Värvus: üle 30 tooni
Tera suurus: 0–0,2 mm
Kulu: 200–400 g, oleneb värvikihtide arvust ja aluspinna tasasusest
Pakend: 1 kg ämber, 5 kg ämber, 10 kg ämber

Kuidas tellida?

Selleks, et saaksime aidata sul sinu projekti jaoks parima toote välja valida, saada meile palun järgmine info:

Kui asud Põhja-Eestis siis külasta meie salongi Tallinnas Peetri tee 2 või kirjuta aadressil tallinn@uku.eu.

Kui oled Lõuna-Eestis, siis astu läbi Mooste mõisa kompleksist Mõisahoovi tee 5 või kirjuta aadressil info@uku.eu