Savi stucco

Savi stucco on veneetsialikult varjunditerohke imeõhuke viimistluspahtel, mis võimaldab luua kristalselt läikivaid pindasid.

Savi stucco on 100% looduslik ja väikese ökoloogilise jalajäljega viimistluspahtel, olles interjööri pilkupüüdev dekoratiivne element. See Jaapani meistrite tuhandete aastate vanustest tehnikatest ja materjalidest inspireeritud nüüdisaegne Lõuna-Eestis toodetud peenpahtel on nagu kunstiteos, mille läikega pinnal peegelduv muster loob luksusliku atmosfääri vaid mõne õhukese kihiga.

Vastavalt tehnikale jääb tulemus savi stuccoga peegelsile ja mitmekülgse mustriga, mis annab seintele luksusliku ja elegantse välimuse

Savi stucco sobib ideaalselt kuivadesse siseruumidesse dekoratiivseks viimistluseks nii seintele, lagedele kui ka ahjudele, kaminatele ja pliitidele. UKU savi stuccot on kerge paigaldada ja tänu siledale läikivale pinnale on selle hooldus väga lihtne.

Stucco segamine värvimuldadega annab võimaluse luua lõputu valiku toone. Kelluga töödeldud pind on tugev nagu kivi ja pehme nagu siid.

Sobivad aluspinnad: Sobib kõikidele imavatele krohvi- ja pahtlipindadele kuivades siseruumides, mis on eelnevalt pahteldatud savi või lubi marmorinoga.

Värvus: valge, lumivalge, oranž, sinep, hall, sirel, kollane, punane, sinine, beež, karamell, roheline
Tera suurus: 0–0,2mm
Kulu: 400-600g/m2
Pakend: 1kg ämber, 5kg ämber, 10kg ämber

Kuidas tellida?

Selleks, et saaksime aidata sul sinu projekti jaoks parima toote välja valida, saada meile palun järgmine info:

Kui asud Põhja-Eestis siis külasta meie salongi Tallinnas Peetri tee 2 või kirjuta aadressil tallinn@uku.eu.

Kui oled Lõuna-Eestis, siis astu läbi Mooste mõisa kompleksist Mõisahoovi tee 5 või kirjuta aadressil info@uku.eu