Ahjusegu

Ahjusegu on mõeldud tugevate ja kauakestvate tulekollete väliskestade (ahjud, kaminad, pliidid), korstnate, soemüüride ning lesode ladumiseks ja parandustööde tegemiseks sisetingimustes. Sobib ideaalselt nii toorsavitelliste, põletatud telliste ladumiseks kui ka potikivide täiteks.

UKU ahjusegu on väga hea nakkuvuse, töödeldavuse ja pinnatugevusega, talub suuri temperatuuri kõikumisi, ei sisalda tervisele kahjulikke aineid ja on nahasõbralik.

UKU ahjusegu on ilma tsemendi ja muude ohtlike lisanditeta, 100% looduslik ja taaskasutatav materjal

Ahjusegu saab kasutada lisaks küttekollete väliskestade ladumisele ka vaheseinte, kandvate seinte ja müüride ehitamiseks. Valmis segatud ahjusegu võib kasutada julgelt ka järgmisel päeval.

Lõuna-Eestis toodetud UKU kvaliteetsed ahjusegud koosnevad kvaliteetsest savist ja spetsiaalse sõelkõvera järgi hoolikalt valitud liivast, millele on lisatud hundinuia tõlviku kiudu.

Teist tooni vuukide jaoks saad kasutada järel vuukimise tehnikat, jättes ladumisel 5-10mm sügavune vuuk, mida on hiljem võimalik soovitud toonis UKU dekoratiivkrohvide või viimistluskrohvidega toonida. Vuugid on võimalik üle värvida ka UKU savivärvidega.

Värvus: tumepunane
Tera suurus: 0–2mm
Kulu: 0,6-1 kg/kivi
Maksimaalne vuugi paksus: 6-8mm
Pakend: 25kg kott

Kuidas tellida?

Selleks, et saaksime aidata sul sinu projekti jaoks parima toote välja valida, saada meile palun järgmine info:

Kui asud Põhja-Eestis siis külasta meie salongi Tallinnas Peetri tee 2 või kirjuta aadressil tallinn@uku.eu.

Kui oled Lõuna-Eestis, siis astu läbi Mooste mõisa kompleksist Mõisahoovi tee 5 või kirjuta aadressil info@uku.eu