NHL LUBIKROHV

Oleme välja töötanud krohvisüsteemi, mis sobib kasutamiseks erinevatel aluspindadel, mille omadused ning niiskus režiim nõuavad hüdrauliliste omadustega segu. Krohvisüsteem koosneb kolmest eri kihist – nakkekiht, täitekiht ja viimistluskiht. Igat kihti saab kasutada ka eraldiseisvana, erinevatel eesmärkidel.

UKU hüdrauliliste lubikrohvisegude kasutamine mittehüdrauliliste krohvisegude asemel vähendab tööaega umbes 50%. NHL-segud pakuvad sarnaseid veeauru läbilaskeomadusi nagu teised õhklubjasegud, kuid on tugevamad. NHL-segusid saab krohvimisel kasutada nii pritsi kui ka käsitöö võtetega. Nõuab vähem järelhooldust kui õhklubjasegud.

Krohvimine hüdraulilise lubikrohviga koosneb tavaliselt kolmest kihist. Selle juhendi aluseks on mõõdukalt hüdraulilise lubja (NHL 3,5) ning spetsiaalse sõelkõvera järgi valitud liivaseguga valmistatud krohvid. Lubikrohvid karboniseeruvad (tugevnevad) süsinikdioksiidi uuesti imendumise kaudu õhust ning nende kuivamis- ja imendumisprotsess on oma olemuselt aeglasem kui kipskrohvidel vms, mistõttu ei tohiks lubja karboniseerumis protsessi kiirustada, võimaldades 3-5 päeva kihi kohta karboniseeruda, sõltuvalt kasutatavast süsteemi kihist.

Sobivad aluspinnad:
Puit (kaetud pilliroomatiga, laastumatiga või raabitsvõrguga)
Maakivi (ladumine või üle krohvimine)
Kivi (tellis, betoon)
Plokid (Bauroc-, Fibo-, Columbia)
Krohvid (savikrohv, lubikrohv, mineraalkrohvid)
Põhk (põhuseinad)
Roog (hõre roomatt, pillirooplaat)
Värv: hallikasvalge
Tera suurus: 0–4 mm
Soovituslik maksimaalne kihi paksus:
1,5 cm
Kulu: 17 kg/m² (10 mm kiht)
Pakend:
25 kg kott, tellimisel 500 kg Big-Bag, 1000 kg Big-Bag

Tootejuhend