Tadelakt

Tadelakt on elegantne lubi-viimistluskrohv, mis loob sileda vetthülgava pinna ja võimaldab krohvida vuugivabalt terve seina, olles suurepärane alternatiiv keraamilistele plaatidele. Tadelaktiga kaetud erilise läikega siidjas pind peidab endas looduskivi tugevust ning on veekindel, sobides ka otse veega kokku puutuvate pindade viimistlemiseks.

Tadelakt on 100% looduslik dekoratiivne lubi-viimistluskrohv, mis on inspiratsiooni saanud Marokost. UKU tadelakt on innovaatiline Eesti toode, mis järgib tuhandete aastate vanuseid eksootilisi traditsioone. Selle tootmiseks on kasutatud päikeseenergiat ja piirkondlikke looduslikke materjale.

Tadelakt sobib kasutamiseks vannitubades ja dušinurkades ning on populaarne ka elutubades ja kontorites

Tadelaktiga viimistletud pind on vetthülgav ja vuugivaba, tänu millele sobib see ka niiskete ruumide, dušinurkade, vannide ja valamute viimistlemiseks. Tadelakt järgib aluspinna reljeefsust, mis võimaldab luua kumeraid pindasid, katta nišše ja eenduvaid vorme.

UKU tadelakt on kreemvalget tooni kuiv krohvisegu, mille kasutamiseks on vaja lisada vaid vett. Värvimuldade lisamine annab võimaluse luua lõputu valiku toone.

Vetthülgava pinna saamiseks tuleb kasutada traditsioonilisi tadelakti töövõtteid ja -vahendeid: poleerimiskivi, oliiviõliseepi ja pühendumist. Tulemuseks on eksklusiivne ja kordumatu pind.

Sobivad aluspinnad: hüdrauliline lubikrohv

Värvus: valge, võimalik toonida värvimuldadega
Tera suurus: 0–1mm
Kulu: 3kg/m²
Pakend: 2,5kg ämber, 10kg ämber, 20kg ämber

Kuidas tellida?

Selleks, et saaksime aidata sul sinu projekti jaoks parima toote välja valida, saada meile palun järgmine info:

Kui asud Põhja-Eestis siis külasta meie salongi Tallinnas Peetri tee 2 või kirjuta aadressil tallinn@uku.eu.

Kui oled Lõuna-Eestis, siis astu läbi Mooste mõisa kompleksist Mõisahoovi tee 5 või kirjuta aadressil info@uku.eu