MEIE TIIM

Saviukumaja OÜ on 2006 aastal asutatud looduslikke ehitus- ja viimistlusmaterjale tootev ettevõte, mille juured ulatuvad mitmesse põlvkonda. Täna on Saviukumaja fookuses kõrgekvaliteetsete savi- ja lubjapõhiste ehitussegude müük ja tootmine. Algusaastatel tegeleti nii ehitusteenuse kui krohvimistöödega, ning ka objektipõhiselt materjalide tootmisega. Algperioodist kogutud teadmised ja kogemused on UKU meistrid rakendanud parimate ehitussegude arendusse. Pidev soov täieneda ning ajaga kaasas käia on UKU tiimi edasiviiv jõud, samal ajal pidades silmas ka meie oma saviehituskultuuri - sest Eesti saviehituspärand on unikaalne. Meie UKU meeskonnaga töötame iga päev selle nimel, et ajaloolisi ehitusmaterjale au sees hoida. Iga uue tootega teeme kummarduse mõnda maailma otsa kaugetele meistritele, kes looduslikel sideainetel põhinevate segudega on põlvest-põlve meisterlikult töötanud ja virtuoossuse saavutanud.

Indrek Kerbo müügijuht sales manager.jpg

Indrek Kerbo

Müügijuht

Indrek tõstab toru otse UKU peakorteris ja vastab heameelega jooksvatele küsimustele. Ta tegeleb igapäevamüügi ja nõustamisega ning hoiab häid suhteid meie partneritega. Samuti hoolitseb Indrek meie tooraine õigeaegse tarne eest, et laos töö ei lõppeks ja kvaliteetne valimistoodang oleks alati olemas.

+372 53040157
info@saviukumaja.ee

Martin Hütt UKU toodete koolitaja.jpg

Martin Hütt

Projektijuht/koolitaja

Martini asjatundliku pilgu alt käivad läbi kõik tähtsamad ja suuremad projektid, alates pakkumise koostamise etapist kuni professionaalse objektijuhtimiseni ja viimase akti allkirjastamiseni. Martin paneb asjad käima, teeb tähtsaid otsuseid ning lahendab probleemid juba enne nende tekkimist. Pikaajalised kogemused nõustamise, tootmise, tootearenduse vallas ja UKU koolitajana.

martin@saviukumaja.ee

Marko Kikas founder of UKU.jpg

Marko Kikas

UKU asutaja

Marko=UKU.  Isalt ja vanaisalt päritud teadmised saviehitusest ning rohketelt inspiratsioonireisidelt kogutu on Markol õnnestunud pista oma ettevõttesse. Visionäär, kes on loonud savipinnasest eduka ettevõtte – Saviukumaja.

Kui poleks Markot ja tema piirituid teadmisi sellest põnevast valdkonnast, oleks Eestimaa tänasel päeval palju vaesem saviehitiste ja kohalike kvaliteetsete toorsavitoodete poolest.

marko@saviukumaja.ee

Maxim Matt Saviukumaja.jpg

Maksim Matt

Meister

UKU brändi näidiste meister. Perfektsionist, kelle käe all toormaterjalist valmivad elegantsed ja elu täis ilusad näidised. Maksim leiab igapäeva toimetuste juures aja, et tutvustada klientidele tooteid ning näidata ka nende paigaldamise nippe.

Raido Kangro Saviukumaja .jpg

Raido Kangro

Lao juhataja

Raido vastutab tootmise ja lao efektiivse toimimise eest. Ning mis pole sugusi vähemolulisem-on seejuures alati rõõmsameelne ja abivalmis.

gratisography-307H.jpg

Matthew Mitt

Tootmise spetsialist

Mees kellel on oskusi paljudes valdkondades:  olgu selleks tootmine, ehitamine, keevitamine või põranda valamine.

leader-2014-kleebis-veeb-h-tr-col (1).png

Kodulehe uuendamine Leader toetuse kaasabil.

Projekti eesmärk oli tõsta Saviukumaja võimekust oma toodete turundamisel ja müümisel.
Soovime tõsta Saviukumaja uuele arengutasemele, professionaalse visuaalse identiteedi kujundamise kaudu.

Projekti abil tehti järgmised investeeringud:
- bränding (logo värskendamine, pakendite uuendamine, imago ja tootelehtede ning brändiraamatu loomine).
- uue mitmekeelse veebilehe disain ja arendus.
- marketingi, müügi, ekspordialane nõustamine.

Koostööpartnerid

Eestimaaehitus MTÜ

eestimaaehitus.ee

SA Mooste Mõis

moostemois.ee

Eesti Maaülikool

emu.ee

Tallinna Tehnikaülikool

ttu.ee

Tartu Ülikool

ut.ee

MTÜ Vanaajamaja

vanaajamaja.ee

Oskam V/F

oskam-vf.com

Europäische Bildungsstätte für Lehmbau

earthbuilding.eu

TTS Työtehoseura

tts.fi

Göteborgs Universitet

gu.se

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet

pria.ee