Savi Stucco

Savi stucco on hea vaheldus savikrohvitud pindadele ja veneetsialikult varjunditerohkes savigammas imeõhuke viimistluspahtel.  Savi viimistluspahtel mida kasutatakse savi-, lubi- jt viimistluskrohvide katmiseks sisetingimustes. Savi stucco sobib kips-, kipskiud-, puitkiudplaatide lõppviimistluseks (sobiva nakkekihi ja lauspahtelduse puhul).

Tera suurus: 0-0,2mm
Värvus: Valge. Võimalik toonida värvimuldadega.
Kulu: 400g - 600g/m2
Saadaval kuivseguna. 
Pakendid: 1kg kott, 5kg kott, 10kg kott

Tootejuhend

Savi stucco on hea vaheldus savikrohvitud pindadele. Stucco kopeerib iga väiksematki pinna ebatasasust, mistõttu soovitame pinna ettevalmistamisse suhtuda kui värvimise ettevalmistamisse. UKU savi stucco on 100% looduslik ning toodetud päikeseenergiaga. UKU savitoodetest kõige innovatiivsem ja peenem toode on savi-stucco, mille loomisel on kasutatud vaid kohalikke eri tooni savisid ja hoolikalt valitud peenefraktsioonilist liiva, tagamaks segule hea töödeldavuse ja pinnatugevuse. Korrektse paigalduse ja töötlemise puhul saavutatakse Veneetsia pahtlile sarnane läikepind.

UKU Savi Stucco on nagu kunstiteos mille läikega pinnal peegelduv muster loob luksusliku atmosfääri vaid mõne õhukese kihiga ja segamine värvimuldadega annab võimaluse luua lõputu valiku toone. Kelluga töödeldud pind on tugev nagu kivi ja pehme nagu siid. Stucco sobib ideaalselt siseruumidesse savikrohvi dekoratiivsema viimistlusena. UKU Savi Stuccot on kerge paigaldada ja tänu siledale läikivale pinnale on ka selle hooldus väga lihtne.