Saavuta kvaliteetne tulemus!

Krohvimisel  või värvimisel on vaja tihti kasutada ka teisi tooteid, mis aitavad saavutada perfektse lõpptulemuse. Krohvi kruntimine annab viimistletud pinnale juurde tugevust ja vastupidavust. Krohvi armeerimiseks kasutatavad džuudivõrk või klaaskiudvõrk takistab krohvipinda mõrade teket.

Previous
Next

DŽUUDIVÕRK

Džuut ehk jute, on džuuditaime vartest saadav looduslik kiud, ning üks levinum taimne kiudmaterjal. Džuudivõrk leiab kasutust krohvides armeerimisvõrguna. Punutud džuutkangas on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks savi-, lubi- ja teiste krohvide armeerimiseks.

120g/m2
Võrgu laius – 100cm
Rullis 50m (50m2)

KLAASKIUD-
VÕRK

Klaaskiudvõrk on mõeldud krohvipindade armeerimiseks nii siseruumides kui ka fassaadidel.
Klaaskiudvõrk vähendab krohvitud pindade mõranemise ohtu. Klaaskiust armeerimisvõrk pakub püsivat tugevdust krohvisüsteemidele, olles kõrge rebenemis- ja tõmbetugevusega ning leeliskindel.

Klaaskiudvõrk 5,5 x 5,5mm
58g/m2
Võrgu laius – 100cm
Rullis 100m (100m2)

Klaaskiudvõrk 11 x 11mm
105g/m2
Võrgu laius – 100cm
Rullis 50m (50m2)

Previous
Next

TSELLULOOSI KRUNT

Tselluloosi krunti ehk viimistluskrunti kasutatakse savi- ja lubikrohvi viimistluskihi kruntimiseks. Tselluloosi krundi eesmärk on anda savikrohvitud pinnale tugevust ja vastupidavust hõõrdumisele. Sobib samuti savi- ja lubivärvide aluspinna kruntimiseks suure imavusega aluspindade korral.

Tootejuhend
Paigaldusvideo