Savivärv

Savivärv on sametiselt matt ja kergelt stuktuurne looduslik värv. Savivärvid sobivad erinevate pindade värvimiseks sisetigimustes (puidupinnad, puit- kips- kipskiudplaatide, kivi, tellis, savi-, lubi- jt. mineraalkrohvid, betoonplokid, Aeroc, Fibo jne.)

Tera suurus: 0-0,2mm
Värvus: Üle 30 tooni 
Pakendid: 1kg kott, 5kg kott, 10kg kott
Saadaval kuivseguna.

Tootejuhend
Toonikaart

Savivärvid on 100% looduslikud ning toodetud päikeseenergiaga. Laia valiku toonide saamiseks on kasutatud erinevaid savipulbreid ning kõrgekvaliteetseid täiteaineid, mis tagavad lihtsa paigalduse ja suurepärase tulemuse.

Savivärv on lõhnavabad ja ei sisalda lenduvaid orgaanilisi ühendeid ega sünteetilisi liim-ja säilitusaineid. Savivärv ei takista aluspinna veeaurusiduvust, seda on lihtne paigaldada ning see sobib seinte ja lagede katmiseks interjööris. Savivärvidega kaetud pinnad on matid, pastelsed ning ei peegelda valgust. Savivärv on hea katvusega ja lisab isik- upära ka siledatele pindadele, jättes pinnale kerge struktuuri. Savivärv pärsib hallituse teket ning sobib allergikutele.

Ei ole sobiv niisketesse ruumidesse (kelder, dušinurk), samuti ei sobi läikivate mitteimavate pindade värvimiseks (klaas, metall, jt).

INSPIRA - Segades savivärve omavahel või lisades värvimuldasid, saab ise luua uusi meelepäraseid toone.